WITAMY

Zapraszamy do naszego gabinetu działającego od 1992 r. w Warszawie przy ul. Wałbrzyskiej 19. Gabinet zlokalizowany przy stacji metra „Służew”  oferuje usługi z zakresu:

Stomatologi 
Medycyny estetycznej

Od samego początku staramy się gwarantować naszym klientom usługi w konkurencyjnych cenach oraz wysoki standard opieki stomatologicznej.. Nasz gabinet ma pełen zakres usług, począwszy od próchnicy, profilaktyki, zaawansowane leczenie kanałowe pod mikroskopem kończąc na implantach i protetyce. Nasi lekarze robią co w ich mocy, by sprostać oczekiwaniom klientów poprzez leczenie na najwyższym poziomie..

   Do naszych pacjentów podchodzimy z dużym zaangażowaniem i staramy się zawsze dobrać dla każdego indywidualny plan leczenia, co stało się naszą receptą na sukces. Wyznacznikiem jakości naszych usług jest duże grono stałych, zadowolonych pacjentów. 

Pacjenci darzą nas szczególnym zaufaniem

Nasz wykwalifikowany zespół stara się spełnić Państwa oczekiwania wykonując zabiegi na najwyższym poziomie. Aby sprostać temu wyzwaniu systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach by dysponować najnowszą wiedzą z wyżej wymienionych dziedzin.
Godziny

Otwarcia

  • Pon - Pt. 9.00 - 20.00
  • Sobota9.00 - 14.00
  • NiedzielaZamknięte