BOTOX

To metoda czasowej relaksacji mięśni w celu wygładzenia skóry np. na czole, czy okolicy oczu. Kolejny przebój stosowany z sukcesem zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

LIPOLIZA

Lipoliza to nieoperacyjna metoda usuwania miejscowych otłuszczeń ciała. Stosowana najczęściej w okolicy podbródka, bioder, brzucha, ramion i kolan.

LECZENIE NADPOTLIWOŚC

Podanie preparatu w wybraną okolicę trwa krótko, zwykle nie wymaga specjalnego znieczulenia, a po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.

Zapraszamy na indywidualną konsultację, która obejmuje:

Zebranie wywiadu lekarskiego,
Dobranie odpowiedniego zabiegu tak by poprawić wygląd pacjenta i zarazem spełnić jego oczekiwania,
Wyjaśnienie istoty zabiegu,
Ustalenie przeciwwskazań do zabiegu oraz ewentualnych objawów ubocznych

PEELINGI CHEMICZNE

Jest zabiegiem najmniej inwazyjnym, pozwala na szybką regenerację skóry pacjenta i nadanie jej świeżego wyglądu. Dla osób bardziej zdeterminowanych mamy w ofercie mezoterapie igłową – zabieg z płytkimi nakłuciami i podaniem preparatu w zależności od potrzeb : utraty włosów, utratą elastyczności i jędrności skóry, pierwsze zmarszczki, celulit, rozstępy, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej.

NICI PDO 

Stosowane do zabiegów rewitalizacji.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną w celu poprawy napięcia, jędrności oraz przyrostu na grubość skóry

KSZTAŁTOWANIE RYSÓW TWARZY

Zabiegi z  zastosowaniem wypełniaczy polegają na iniekcji kwasu hialuronowego w okolice zmarszczek. Tam wstrzykiwany preparat chłonie wodę z okolicznych tkanek i likwiduje zmarszczki. Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty,niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze.

NICI BARB

stosowane do zabiegów rewitalizacji

WYPEŁNIACZE Z KWASU HIALURONOWEGO

to natychmiastowy efekt likwidacji zmarszczek. Kolejny przebój.

RADIESS

Radiess służy do bezoperacyjnego liftingu. Poprawia owal twarzy , przywraca utraconą jędrność, objętość, wygładza głębokie bruzdy i zmarszczki.

ROLLCIT

Dzięki temu skóra zostaje pobudzona do intensywnej regeneracji, przyśpieszonej produkcji nowych komórek, a co za tym idzie do szybkiej odnowy skóry.

SCULPTRA

Efekt wolumetryczny, jaki zapewnia Sculptra to odzyskanie utraconej objętości skóry, wygładzanie bruzd i zmarszczek. Rysy są pełniejsze, a twarz wygląda młodziej